İç mimari tutkunlarının en sevdiği şeylerden biri de dekoratif ürünlerdir. Son zamanlarda iç mimari de kullanılan dekoratif ürünlerin başında aynalar gelmektedir. Ev dekorasyonları açısından aynaların sağladığı yararlar saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Özellikle küçük evlerde yansıma yaparak evin büyük görünmesini sağlayan aynalar evin atmosferini de zenginleştirmekte, evlere benzersiz bir hava katmaktadır. Ev dekorasyonu yalnızca mobilyalardan ibaret olmayıp ev dekorasyon ürünleri arasında binlerce ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerden en çok öne çıkanlar ise şüphesiz aynalardır. Aynalar evin her yerinde kullanılabilecek ve kullanıldığı ortama şıklık katan esrarengiz parçalardır. Ev dekorasyonunda aydınlatma açısından da katkı sağlayan aynalar ışığı yansıtarak evinizin daha aydınlık ve büyük görünmesine katkı sağlamaktadır.

Desenli Ayna Modelleri

Son yıllarda özellikle desenli ayna modelleri yoğun olarak kullanılmaktadır. Duvarlarda tablo gibi aksesuarları kullanmayı sevmiyorsanız tercihinizi desenli aynalardan yana kullanabilirsiniz. Desenli aynayı banyo, oturma odası, çocuk odası, yatak odası ve hatta çalışma odanızda dahi kullanmanız mümkündür. Renk renk desen desen binlerce çeşide sahip olan desenli aynalar arasından odanız ile en güzel aynayı seçerek evinizi şımartabilirsiniz. Evinizde fonksiyonellik kadar şıklığa da önem veriyorsanız dümdüz, sade ve sıkıcı bir ayna yerine; desenli, canlı ve çarpıcı bir ayna tercih edebilirsiniz. Evinizin eşyaları genellikle şatafatlı veya avangarde modelse daha çok altın rengi veya gümüş kaplamalı büyük aynaları tercih etmelisiniz. Evinizde bohem rüzgarlar esiyorsa, rustik tarz hakimse daha doğal ve göze çarpmayan aynalar tercih ederek evinizin genel atmosferini koruyabilir ve güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Benzersiz Aynalar ile Konuklarınızı Şaşırtın

Aynaların ev dekorasyonu açısından önemi oldukça büyüktür. Aynalar evin hemen hemen her noktasında kullanılabilen nadir ürünlerdir. Şık ayna dekorasyonu yaparak konuklarınızı şaşırtmanız ve evinize hayran bırakmanız mümkündür. Aynanız için geniş bir alan ayırabileceksiniz, boydan boya, küçük bir alan ayırabilecekseniz daha küçük bir ayna tercih edebilirsiniz. Odanızda genellikle soğuk renkler hakimse sıcak, sıcak renkler hakimse soğuk renkli bir ayna seçerek odanızın atmosferini değiştirebilirsiniz. 2017 desenli ayna modelleri arasından eviniz ile uyumlu bir ayna seçerek ev dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Modern Portmanto Modelleri başlıklı yazımızda 2 kapaklı portmantolar, 2017 portmanto modelleri ve ahşap portmantolar hakkında bilgiler bulabilirsiniz.(Bu yazıya 2 kez oy verildi. Toplamda 5 puan üzerinden, 5,00 aldı.)
(Sizde Puan Vermek İster Misiniz?)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.