Yatak odası fazla vakit geçirdiğimiz yerdir. Çalışan bireyler için ev içerisindeki ev fazla vakit geçirdiği ortamlardan birisidir. Bizler de sizlerin böyle bol vakit geçirdiğiniz bir oda içini güzel dekoratifler sunuyoruz. Bu yazımızda güzel kombin oluşturabileceğiniz gibi yenilikçi yapıya sahip olabilirsiniz.

Şık Yatak Odası
Yatak odanız için güzel bir tercih olacağını düşünmekteyiz bu yatak odasında balkon bulunmaktadır. Sabah kalkar kalkmaz direk dışarıya bakabilir ve güzel bir sabaha günaydın diyebilirsiniz.  Yatak seçiminiz de kuş tüylü yatak veya farklı çeşitlere de göz atabilirsiniz. Oldukça rahat bir yatak tercih etmeniz konusunda önerimiz var. Ne kadar çok rahat bir uykuya sahip olursanız gününüz deki stresi daha aza çekebilirsiniz.
Modern Kırmızı Yatak Odası
Böyle güzel bir odaya sahip iseniz hemen bir kombin oluşturmanız konusunda ısrar edeceğim. Kırmızının yakıştığı ve aydınlatma ile güzel bir ortam oluşturulmuş bu yatak odasında dışarıdan gelen ışığı da fark etmiş olacaksınızdır umarım? Kırmızı rengin mat  yani kapalı tonunu kullanarak ve dışarıdan gelen aydınlığın verdiğini ferah ile güzel bir yatak odası dekorasyonuna sahip olduk.

Modern kırmızı beyaz yatak odası dekorasyon

Romantik Yatak Odası Dekorasyonu
Değerli okurlarımız romantizm sizin hayatınız da büyük bir alana sahip ise sizler için önerebileceğimiz bir yatak odası diyebiliriz. Gecenin karanlığında yukarıdaki ışıklandırma sizlere yıldız gibi gözükecektir. Böylece uyurken tavanınızın açık olduğunu düşünerek ferah bir uykuya sahip olabilirsiniz. Işıklandırma sizi rahatsız edecek şekilde değildir. Tamamen sizler için düşünülmüş bir yapıya sahip olmaktadır.

Yenilikçi Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri
Örneğimiz deki yatak odası çok hoş gelmektedir böyle bir yapıya sahip iseniz sizler için vazgeçilmez bir seçenek olacağından eminiz.  Renk tonlanışı konusunda hiç ayırt etmeden farklı kombinler de oluşturabilirsiniz. Yatağınızın başında bir bitki ile yeşillendirebilirsiniz. Kavanozun fil dişi rengine sahip olmasını unutmamalısınız.
Genç Bayan Yatak Odası

Genç bayanlar için önerimiz ile devam ediyoruz gördüğünüz gibi güzel bir seçeneğe sahip olan bu odamız da sizler için güzel dekorasyon fikirleri oluşturarak örnek sunuyoruz. Dışarıdan vuran yeşillik ile pembe rengin buluşması diyebiliriz.
Elit Yatak Odası Dekorasyonu
Elit bir yapıya sahip bu yatak odasında koyu renk ağırlık olmasına karşın güzel bir kombin görebiliyorsunuz.


(Bu yazıya 3 kez oy verildi. Toplamda 5 puan üzerinden, 5,00 aldı.)
(Sizde Puan Vermek İster Misiniz?)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

2 Yorumlar

  • Galerideki ferah yatak odası takımına gerçekten bayıldım özellikle manzara harika. İnsan böyle bir yerde uyandığında güne oldukça zinde başlar ve huzurlu olur. Diğerleri de oldukça şık yatak odaları ama benim aklım onda kaldı.

  • çok şık ve güzel bir yatak odası modeli en kısa sürede buradan referans alıp aynısını yaptırmak istiyorum çok beğendim emeğinize sağlık.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.