Ev dekorasyonunda duvarlar çok önemli bir yere sahiptir. Evin atmosferi duvar rengine ve kağıdına göre değişiklik kazanmakta, sıkıcı veya eğlenceli bir hale gelebilmektedir. Evinizde eski ve yeniyi harmanlamak, çarpıcı ve zevkli bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız Retro duvar kağıdı dekorasyonu tam size göredir. Retro duvar kağıdı yalnız Retro mobilyalarla değil, modern mobilyalarla da oldukça güzel bir uyum yakalamakta, evlere eşsiz bir ambiyans kazandırmaktadır. Mobilyalarınız genellikle beyazdan oluşuyorsa bordo renkli Retro duvar kağıdı evinize çok yakışacaktır. Retro duvar kağıdı modelleri arasından evinizin mobilyalarına en çok uyan duvar kağıdını seçerek evinizde kendi tarzınızı yansıtabilir, konuklarınızı şaşırtabilirsiniz.

retro duvar kağıtları modelleri ve tarzları

Günümüz Modası Retro Duvar Kağıtları

Retro duvar kağıtlarını evin her odasında kullanmanız mümkündür. Retro duvar kağıtları genellikle oturma odalarında kullanılmaktadır. Oturma odaları konukların ağırlandığı ve günün yorgunluğunun atıldığı yerler olduğundan çok önemlidir. Güzel bir oturma odasına, şık bir Retro duvar kağıdı ile kolayca ulaşmanız mümkündür. Retro duvar kağıdı seçerken mobilyalarınız, aksesuarlarınız ve odanızda bulunan diğer dekoratif eşyalarla uyumlu bir duvar kağıdı seçmeye dikkat etmelisiniz. Sade ve şık bir Retro duvar kağıdı seçerek evinize eşsiz bir hava kazandırmanız mümkündür. Retro duvar kağıtları genellikle renklidir. Bu yüzden odalarınızda Retro duvar kağıdını kullanmak istiyorsanız mobilyalarınızı beyaz renklerden seçmenizi öneririz.

Çarpıcı Retro Duvar Kağıtları İle Konuklarınızın Gözlerini Kamaştırın

Duvar kağıdı kullanımı evlerin için nispeten daha kolay bir seçenektir. Silinebilir bir Retro duvar kağıdı alarak duvarlarınızı kirlendikçe silerek eskisi gibi temiz ve parlak hale getirebilirsiniz. Retro renkler eski görünümlü, yaşanmışlık ruhunu yansıtan, etnik desenli ve şık renklerdir. Odanızla uyumlu Retro renkli duvar kağıdı seçerek evinizin ışıltısını arttırabilirsiniz. Retro ev dekorasyonu yapmak istiyorsanız duvar kağıdı dışında diğer mobilyalarınızı da Retro seçerek baştan aşağı Retro tasarım olan bir ev dekore edebilirsiniz. Retro duvar kağıdı dekorasyonu evin yalnızca bir duvarına yapılabileceği gibi bütün duvarlarına da yapılabilmektedir. Duvar kağıdınızın boğucu ve sıkıcı durmaması için yalnızca bir duvarınızı Retro duvar kağıdıyla kaplayabilir, şık bir oda dekorasyonu sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Otantik Esintiler İçin Taş Desenli Duvar Kağıtları başlıklı yazımızda 2017 taş desenli duvar kağıtları, beyaz taş desenli duvar kağıdı ve dekroatif duvar kağıtları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.(Bu yazıya 2 kez oy verildi. Toplamda 5 puan üzerinden, 5,00 aldı.)
(Sizde Puan Vermek İster Misiniz?)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

3 Yorumlar

  • Duvar kağıtları gerçekten dekorasyonun önemli bir parçası. Aynı zamanda dilediğiniz zaman değiştirip farklı konsept ve tasarımlarla kullanabiliyorsunuz. Örneğin çalışma odasını retro duvar kağıtları ile döşedikten sonra sıkılırsanız otantik duvar kağıdı beğenip onunla değiştirebilirsiniz.

  • Retro ve vintage dekorasyonun hem ekonomik hem uzun vadeli kullanımı mümkün olduğundan, oldukça zevkli fikirler geliştirmemizi sağlıyor.

  • Yorumunuz denetim bekliyor. Bu bir önizlemedir, yorumunuz onaylandıktan sonra görünür olacaktır.
    Retro ve vintage dekorasyonun hem ekonomik hem uzun vadeli kullanımı mümkün olduğundan, oldukça zevkli fikirler geliştirmemizi sağlıyor

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.