İç mimari tutkunlarının en sevdiği ev ürünlerinden birini de duvar kağıtları oluşturmaktadır. Duvar kağıtları son dönemde oldukça rağbet görmektedir. Özellikle evinde otantik bir atmosfer arayan kişiler taş desenli duvar kağıtları tercih etmekte, salon mobilyalarını da buna uygun şekilde seçmektedir. Gri tonların hakim olduğu evlerde tercih edilen taş desenli duvar kağıtları odaların enerjisini değiştirerek eve farklı bir ambiyans kazandırmaktadır. 3 boyutlu seçenekleri de bulunan taş desenli kağıtlar evin otantik bir görünüme kavuşmasını sağlamakta, şömine ile buluştuğunda harika bir görünüm elde edilmesine yardımcı olmaktadır. Özellikle son yıllarda oldukça rağbet gören 3 boyutlu duvar kağıtları arasında en çok tercih edilen desen taş desenidir.

Taş Desenli Duvar Kağıdı Fikirleri

Evinizde taş desenli duvar kağıdı kullanmayı düşünüyorsanız yalnızca bir duvarınızı kağıtla kaplamanızı tavsiye ederiz. Taş desenli duvar kağıdı fikirleri arasında en çok tercih edilenler açık duvar kağıtlarıdır. Çok boğucu bir görünüm elde etmemek için oturma odanızda televizyonunuzun bulunduğu duvarı taş desenli duvar kağıdı ile süsleyebilir ve evinizin atmosferini değiştirebilirsiniz. Duvar kağıtları silinebilen parçalar olduğundan oldukça kullanışlılardır. Duvar kağıdınızın evinizi boğmaması ve ışığını almaması için duvar kağıdının bulunduğu duvarı ışıklandırabilir, tepeden sarkan ışık sayesinde salonunuzun daha zengin görünmesini sağlayabilirsiniz. Siyah taş desenli duvar kağıtları kullanmayı düşünüyorsanız muhakkak ışıklandırma kullanmanızı, ayrıca duvar kağıdınızı küçük boyutlarda tutmanızı tavsiye ederiz.

Taş Desenli Duvar Kağıdı Kullanım Alanları

Taş desenli duvar kağıtlarını yalnız oturma odanızda değil, evin diğer köşelerinde de kullanmanız mümkündür. Özellikle mutfak için taş desenli duvar kağıtları son yıllarda oldukça rağbet görmektedir. Mutfak tezgahının bulunduğu duvara yapacağınız bir duvar kağıdı mutfağınızın havasını değiştirerek bambaşka bir ambiyansa sahip olmanızı sağlayabilir. Renkli taş desenli duvar kağıtları da son zamanlarda çokça ilgi görmektedir. Etnik, Retro bir görünüm elde etmek istiyorsanız koyu yeşil ve kahverengilerin hakim olduğu taş desenli duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Duvar kağıtları sayesinde ev boyama derdinden kurtulabilir, duvar kağıdınız kirlendikçe silerek yepyeni bir görünüm elde edebilirsiniz.


(Bu yazıya 2 kez oy verildi. Toplamda 5 puan üzerinden, 5,00 aldı.)
(Sizde Puan Vermek İster Misiniz?)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

1 yorum

  • 3 boyutlu duvar kağıtları trend olmuş durumda. Taş desenli duvar kağıtları zaten mekana farklı bir ambiyans katıyor, bunu 3 boyutlu duvar kağıtları ile uyguladığınız zaman sonuç gerçekten muazzam oluyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.