Günün yorgunluğunun atıldığı yatak odaları evin en huzurlu ve keyifli olması gereken bölümleridir. Yatak odaları genellikle hızlıca dağılan ve her şeyin her yerde olduğu bölümlerdir. Çok fazla ufak tefek eşyanız var ve bunları koyacak bir yer bulamıyorsanız büyük bir komodin alarak sorunlarınızı çözebilirsiniz. Yatak odası komodin modelleri genellikle her zevke uygun model ve çeşitliliğe sahiptir. Yatak odası karyolanıza uygun bir komodin alarak küçük eşyalarınızın dağınıklığını kolaylıkla toparlayabilirsiniz. Komodinler yatak odaları için epey tercih edilen oldukça kullanışlı ev eşyalarıdır. Komodinlerinizin üzerine abajur veya süs eşyaları yerleştirerek yatak odasını dekorasyonunuzu tamamlayabilir, konuklarınızı evinize hayran bırakabilirsiniz. Komodinler eskiden sadece çekmeceli olarak üretilirken günümüzde raflı, camlı ve minderli olarak da üretilmektedir. Komodin modelleri arasından tarzınıza en uygun parçayı seçerek yatağınızın başucunu süsleyebilirsiniz.

En Güzel Komodinler

Komodinler genellikle en sık kullanılan eşyaların yer aldığı, yatakların başucunda bulunan ve içerisinde başucu eşyalarının bulunduğu mobilyalardır. Yatak odalarında oldukça önemli role sahip komodinler yatak odalarının vazgeçilmezidir. Yatak odanızda çok fazla kişisel eşya bulundurmuyorsanız çekmeceli komodinler yerin raflı komodin modelleri tercih edebilirsiniz. Çekmeceli ve raflı komodinlerin yanı sıra bir kısmı çekmeceli, bir kısmı raflı olan komodinler de mevcuttur. Bir kısmı çekmeceli bir kısmı raflı olan komodinlerin raflı kısımlarında biblolarınızı ve fotoğraf çerçevelerinizi sergilerken, çekmeceli kısımlara kişisel eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz.

Son Moda Komodinler

Yataktayken insanların pek çok ihtiyacı olabilmekte ancak bunlar için sürekli yataktan çıkıp kalkmak istenilmemektedir. Komodinler böyle durumlarda kurtarıcıdır. Komodinlerinizi karyolanız ve yatak odası mobilyalarınız ile aynı renk ve modelde seçmeniz yatak odanızın dekorasyonu açısından çok önemlidir. Hepsi farklı model ve renklerde olan mobilyalar yatak odanızı çirkin ve iğreti gösterecektir. Bu yüzden komodin seçerken titiz davranmalı, yatak odanızın diğer parçalarıyla uyumlu ürün seçmeye özen göstermelisiniz. Yatarken kitap okumayı seviyorsanız raflı komodin modeli tercih etmenizi öneririz. Kitaplarınızı, dergilerinizi ve gazetelerinizi dizebileceğiniz raflı komodinler yatak odanızın kitap dağınıklığı yaşamasını engelleyecektir. Komodininizin üzerini dekoratif biblolar ve fotoğraf çerçeveleri ile süsleyerek keyifli uykuların tadını çıkarabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Fonksiyonel Karyola Modelleri başlıklı yazımızda karyola çeşitleri, karyola resimleri ve yeni karyola modelleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.(Bu yazıya 3 kez oy verildi. Toplamda 5 puan üzerinden, 5,00 aldı.)
(Sizde Puan Vermek İster Misiniz?)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.