Evin en geniş odaları genellikle salon ve ebeveyn odası olarak kullanılmakta, çocuklara ise arta kalan küçük odalar verilmektedir. Çocuklara ayrılan odalar ise çok küçük olduğundan güzel bir dekorasyon elde etmek çok kolay olmamakta, epey bir uğraş gerektirmektedir. Çocukluk çağından ergenliğe adım atmış olan gençlere bir şey beğendirmek çok kolay olmamaktadır. Genç odası perde modelleri seçerken odanın genel atmosferi, rengi ve duvarların rengini göz önünde bulundurmalı, odaya renk ve canlılık katacak bir perde seçmeye özen gösterilmelidir. Çocuklar genellikle her şeyin en canlısını, heyecanlısını ve göz alıcısını beğenmekte, soluk ve sade şeylerden haz etmemektedir. Bu sebeple çocuğunuza genç odası perdesi seçerken seçici olmalı, titizlikle ve dikkatle perde seçimi yapmalısınız.

Genç Kız Odası Perde Modelleri

Çocukluk çağından ergenliğe adım atan genç kızlara bir şey beğendirmek şüphesiz dünyanın en zor şeylerinden biridir. Genç kız odası perde modelleri arasından çocuğunuzun yatağı ve duvar boyası ile uyumlu bir perde seçerek odanın oldukça güzel bir ambiyansa kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Genç kız odaları olabildiğince canlı ve eğlenceli görünmesi gereken yerlerdir. Çocuğunuzun odasında arkadaşlarıyla beraber keyifli vakitler geçirebilmesi için sıkıcı dekorasyonlardan uzak durmalı, cıvıl cıvıl ve canlı bir seçim yapmaya dikkat etmelisiniz. Güzel bir genç kız odası perdesi seçerek çocuğunuzun odasında keyifle vakit geçirmesini sağlayabilir, uzun saatler boyunca odasında oturarak derslerine çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Genç Erkek Odası Perde Modelleri

Çocukların evde oturup ders çalışması oldukça zordur. Çocuğunuzu güzel ve eğlenceli bir oda dekore ederek, çocuklarınızın daha uzun süre odalarında kalmasını ve derslerine çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bunu başarmak için sıkıcı dekorasyonlardan uzak durmalı güzel genç erkek odası perde modelleri seçmeye özen göstermelisiniz. Genç erkek odaları için mavi, yeşil, beyaz, kahverengi, lacivert, turuncu gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun odasında genellikle soğuk renkler hakimse sıcak, sıcak renkler hakimse soğuk renkli bir genç erkek odası perdesi seçerek odanın atmosferini değiştirebilir, çarpıcı bir genç erkek odası dekore ederek çocuklarınızı şımartabilirsiniz.


(Bu yazıya 2 kez oy verildi. Toplamda 5 puan üzerinden, 5,00 aldı.)
(Sizde Puan Vermek İster Misiniz?)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

1 yorum

  • Gerçekten çok şık ve güzel modeller, kısa zaman içerisinde evime almayı planladığım ancak bütçemden dolayı bir süredir alamıyorum.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.