Günün yorgunluğunun atıldığı yatak odaları evin en önemli kısımlarının başında gelmektedir. Gün boyunca yaşanan koşuşturmaca sonunda dinlenilecek yer olan yatak odalarının en önemli unsuru ise karyolalardır. Karyolalar yatak odalarının en büyük parçaları olduğundan yatak odasının genel atmosferine karyola şekil vermekte, diğer parçalar karyolaya uygun alınmaktadır. Kendinizi kraliyet odasında uyuyormuş gibi hissetmek istiyorsanız avangarde karyola modelleri, mobilyada sadelikten yanaysanız tek renkli spor karyola modellerini, eski tür mobilyaları seviyorsanız vintage karyola modellerini tercih edebilirsiniz. Karyola modelleri oldukça çeşitli olduğundan karar vermekte epey zorlanabilirsiniz. Size tavsiyemiz alışverişe başlamadan önce kafanızda bir karyola modeli belirlemeniz ve belirlediğiniz karyola yönünde araştırma yapmanızdır. Zevkinize uygun güzel ve şık karyola alarak keyifli uykuların tadını çıkarabilirsiniz.

Uzun Başlıklı Karyola Modelleri

Uzun başlıklı karyola modelleri son zamanlarda oldukça tercih edilen modellerdir. Sadelik yerine gösterişi ve şatafatı tercih edenlerdenseniz uzun başlıklı karyola modellerine bakmanızı öneririz. Özellikle avangarde karyola modelleri tam zevkinize uygun tasarımlar olabilir. Yatak odalarının en büyük parçaları karyolalar olduğundan kalan parçalar da bunlara uyumlu olarak dekore edilmektedir. Bu hususu göz önünde bulundurarak karyola seçiminizi titizlikle yapmanızı tavsiye ederiz. 2017 karyola modelleri arasından zevkini ve tarzınızı yansıtan karyolayı seçerek keyifli uykuların tadını çıkarabilirsiniz. Sabahları güne güzelce uyumuş bir şekilde uyanmak ve gün boyu pozitif kalmak için koyu renkli ve sıkıcı karyolalar yerine daha açık renkli ve cıvıl cıvıl karyolalar tercih etmenizi öneririz.

Ahşap Karyola Modelleri

Günümüzde daha çok ahşap karyola modelleri tasarlanmakta ve tüketiciler tarafından bunlar tercih edilmektedir. Eskiden kullanılan demir, çelik karyolalar yerini daha çok ahşap karyolalara bırakmıştır. Ahşap karyolanız ile uyumlu renklerde gardırop, makyaj masası ve diğer yatak odası eşyalarınızı alarak yatak odası dekorasyonunuzu tamamlayabilir ve misafirlerinizin gözlerini kamaştırabilirsiniz. Dayanıklı, uzun ömürlü, kullanışlı ve fonksiyonel olan ahşap karyola uzun yıllar aynı yatağı kullanmaya da olanak sağlamaktadır. Karyolanızı zevkinize uygun nevresim takımları ile tamamlayarak harika uykuların tadını çıkarabilir, güne pozitif ve mutlu bir şekilde merhaba diyebilirsiniz.


(Bu yazıya 1 kez oy verildi. Toplamda 5 puan üzerinden, 5,00 aldı.)
(Sizde Puan Vermek İster Misiniz?)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.