Salon dekorasyonunun en önemli parçası olan kanepe modelleri, birbirinden şık tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunuluyor. En güzel kanepe modelleri arasından yapacağınız tercihler doğrultusunda dekorasyonunuzu tamamlayarak evinizin şıklığına artı değer kazandırabilirsiniz. Evlerin dekorasyonuna uygun olarak seçilecek birbirinden değişik renklerde ve modellerde kanepeler, yılın trendlerini yansıtmanın yanı sıra mobilyalarınıza uygun olarak tercih edilmelidir. Kanepe modeli seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, gelecek yıl kanepenin modasının geçmemesidir. Bunun için genel geçer bir kanepe tercihi yapabileceğiniz gibi kendinize özel tasarım kanepeler yaptırabilirsiniz. Bu sayede tam istediğiniz gibi bir kanepeye kavuşabilir hem renk tercihinde hem de model seçiminde dilediğiniz sonucu elde edebilirsiniz.

Kanepe Kumaş Desenleri

Kanepe seçmek bazen oldukça zorlu bir süreçtir. Salonunuzun ya da oturma odanızın assolisti olan parça olmasından dolayı en şık kanepe modeli tercihi yapmak, kanepe satın alacaklar için önemlidir. Eski kanepenizden ayrılmak bu aşamada size zor geliyorsa, eski kanepenizi yepyeni bir kumaşla kaplatarak işlevsel hale getirebilirsiniz. Kanepe kumaş desenleri içerisinden dekorasyonunuza uyan canlı ve odadaki diğer mobilyalarla renk uyumu sağlayan seçenekleri tercih ederek uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz kanepelere sahip olabilirsiniz. Kanepe kumaşları, kanepenin konulacağı odaya göre sade ya da desenli seçenekler arasından tercih edilebilir. Diğer tüm mobilyaları ve perdeleri sade olan bir odaya desenli ve renkli bir kanepe seçerek dekorasyonda canlanma yaratabilirsiniz.

2017 kanepe koltuk takımları

Yeni Sezon Kanepe Modelleri

Mobilyaların da tıpkı diğer tüm ürünler gibi modası bulunmaktadır. Ünlü tasarım firmaları her sene mobilya tasarımlarını yepyeni modellerle tanıtmaktadır. Yeni kanepe modelleri arasından yapacağınız seçimle hem moda olan bir kanepeye sahip olabilir hem de ev dekorasyonunuza sezonun esintilerini yansıtabilirsiniz. Özellikle modern kanepe modelleri evlerden en fazla tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Farklılıktan hoşlananlar için tasarlanmış sezonun en trend kanepe modelleri içerisinde rustik kanepe modelleri, gotik kanepe modelleri, vintage kanepe modelleri gibi birçok farklı tarzı yakalamak mümkündür. Tercihlerinizi yaparken dikkat edeceğiniz nokta diğer mobilyalarınızla uyum yakalayarak bir tarz curcunası yaratmamaktadır. Modern kanepe modelleri genel itibariyle işlemesi ve tahta kullanımı az seçenekler olarak sunulmaktadır. Bu kanepelerde daha çok metal akşamlara yer verilmektedir.

Oturma Odası ile alakalı daha fazla makaleye BURADAN ulaşabilirsiniz.


(Bu yazıya 2 kez oy verildi. Toplamda 5 puan üzerinden, 5,00 aldı.)
(Sizde Puan Vermek İster Misiniz?)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.