Dekorasyon alanında yaratıcılık çok önemlidir. Son zamanlarda kendin tasarla kendin yap akımının da getirdikleriyle birlikte dekorasyon fikirleri önem kazanarak zenginleşmiş ve eşsiz ürünlerin doğmasını sağlamıştır. Bir yaratıcılık örneği olan ağaç dallarından yapılan dekorasyonlar evlere otantik bir hava katmakta, sıcak ve samimi ortamlar yakalamaya olanak sağlamaktadır. Ağaç dallarını kullanarak kendi emeğinizle bir dekorasyon yaratmanız mümkündür. Ağaç dekorasyonları için yaratıcı fikirlerden ilki vestiyerdir. Kesilmiş bir ağacı dilediğiniz renge boyayıp, dallarını kısaltarak vestiyer haline getirebilir, şahane ve eşsiz bir tasarımın mimarı olabilirsiniz. İkinci olarak bir duvarınızı kaplayacak şekilde ağaç dallarından dekoratif bir ürün yaratmanız da mümkündür. Bunun için ağaç dallarını yan yana olacak şekilde duvarınıza yapıştırabilir, otantik bir ağaç dekorasyonu yaratabilirsiniz.

Ağaç Dekorasyonu Fikirleri

Ağaç dalları dekorasyonları arasında en çok kullanılan aksesuar avizelerdir. Ağaç dallarının arasına aydınlatmalar yerleştirerek avize olarak kullanmanız mümkündür. Ayrıca ağaç dallarını duvara monte ederek üzerine kokulu mumlar yerleştirebilir, evinizde otantik bir rüzgar estirebilirsiniz. Ev dekorasyonunda yaratıcılığa ve detaycılığa önem veren bir iç mimari tutkunuysanız muhakkak ağaç dalı dekorasyonları tasarımlarını kullanmalı, evinizi şımartmalısınız. Mumluklar yerleştirdiğiniz ağaç dallarının iç kısmını ise ledler ile süsleyebilir, ledlere sarı, pembe, mavi gibi duvarınıza yakışan ışıklar koyarak evinizin ambiyansını değiştirebilirsiniz.

Yenilikçi Fikirlerle Konuklarınızı Şaşırtın

Ev dekorasyonunda yenilikçiliğe önem veriyor, konuklarınızı şaşırtmayı seviyorsanız ağaç dalları dekorasyonu tam size göredir. Kuralları yıkan, eşsiz ve benzersiz bir görüntüye sahip olan ağaç dalları dekorasyonları duvarlara otantik bir hava katmakta, evlerin atmosferini zenginleştirmektedir. İşlenmemiş yani ham ağaç kalaslarından elde edilen bu avizeler ile evinizi ucuz ve basit bir biçimde değiştirebilir, yaratıcılığınızı kullanarak evinizi şımartabilirsiniz. Yaratıcılık hayatın her alanında önemlidir. Ancak ev dekorasyonunda yaratıcılığın önemi ayrıca ve açıkça ortaya çıkmaktadır. Sıkıcı ve tekdüze ev dekorasyonlarından sıkıldıysanız ağaç dallarıyla dekorasyon yapabilir,  eviniz de farklı ve kendinize has bir dekorasyon yaratabilirsiniz.  Ağaç dallarının verdiği sıcaklık ve samimiyet hissi sayesinde evinizin havasını ısıtabilir, konuklarınızla sıcak, uzun ve samimi sohbetlerin tadını çıkarabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Sanatı Yansıtan Fransız Ev Dekorasyonları başlıklı yazımızda batı avrupa salon dizaynı, fransız ruhunu yansıtan modeller ve fransız salon takımları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.(Bu yazıya 1 kez oy verildi. Toplamda 5 puan üzerinden, 5,00 aldı.)
(Sizde Puan Vermek İster Misiniz?)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.