Sizler için seçip beğendiğimiz çiçek desenli tabloları bir çok tanınmış ev dekorasyonu üzerine satış yapan web sitelerinde rahatlıkla bulabilirsiniz , bol model seçenekleri ve uygun ücretleri ile evinize şık bir aksesuar olarak düşünebilirsiniz.

Her hayat alanına uygun olan ahşap tablo modelleri onlarca değişik renk ve desen seçeneğine sahip , bu arada birbirinden değişik ölçülere sahiptirler. Tasarımlar ahşap , bu arada bir çok modelde eskitilmiş ahşap görüntüsü verilmiş başka bir deyişle klasik ev dekorasyonları sevenler için son derece ideal tasarımlar.

Evinizde boş duvarların soğuk bir tesir yarattığını düşünüyorsanız birbirinden şık çiçek desenli ahşap tablolar ile duvarlarınızı renklendirebilirsiniz. Ahşap tablolar uzun yıllardır varlar ancak bilhassa son senelerde tekrar popüler bir hale geldiler. En güzel yanları ise hemen her tarz ev dekorasyonunda kolayca kullanılabiliyor olmaları. Çiçek desenleri gerek, duvar dekorasyonu gerekse evin belirli alanlarında kullanıldığında görsel açıdan daha şık bu arada sıcak bir hava katıyor, iç mekan dekorasyonlarına.

Çiçekli ahşap tablolar; insanın her zaman içini açar. Işıltılı görüntüsü ile rengi ve deseni daima farklılık yaratır. Dekorasyon amaçlı kullanmak için tasarlanmış çiçek tabloları yüksek çözünürlüğe de sahiptir. Kimi tablolarda sade olarak betimlenebiliyorken bazılarında ise ışıltılı bir şekilde resmedilmiştir. Hem de kimi çiçek tablolar dijital olarak tuval üzerine işlenmiştir.

Çiçekli Tablolar da Tasarımlar

Soyut kırmızının, süsleyici kuşların çağdaş çizim ile birleşerek birbirinden değişik modeller alana getirdiği tablolarda en göz alan istikamet ise bulunduğu ortama canlılık ve rahatlık vermesidir. Kişinin tamamiyle kendi çiçek zevkine bırakılan pek çok modern çiçek tablosu aynı zamanda asaletinde göstergesidir. Daha fazlası için aşağıdaki fotoğraf galerisinden çiçekli tablo resimlerini inceleyebilirsiniz.

FOTO GALERİ / Çiçek Desenli Ahşap Tablolar

İlginizi Çekebilir : Yılların Eskimeyen Modası Varaklı Aynalar başlıklı yazımızda ayna modelleri, aynalar ve varaklı ayna modeli hakkında bilgiler bulabilirsiniz.(Bu yazıya 2 kez oy verildi. Toplamda 5 puan üzerinden, 5,00 aldı.)
(Sizde Puan Vermek İster Misiniz?)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.