Salon dekorasyonu yapılırken genellikle sadece koltuk, sehpa ve yastıklara önem verilmekte, diğer aksesuarlar ve eşyalar eksik bırakılmaktadır. Ancak güzel bir iç mimariye sahip olmak için iyi bir koltuk, sehpa ve yastık seçimi yeterli değildir, tüm bunların yanı sıra aksesuar ve tablolara da önem verilmelidir. Örnek olarak kanvas üzeri yağlı boya tablolar  salon dekoru açısından oldukça çarpıcı bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır. Duvarların boş ve gösterişsiz kalmaması için tablolar kurtarıcı özelliktedir. Yağlı boya tablolarla salonlarınıza modern bir görünüm kazandırabilir, iç dekorasyonunuzu zenginleştirebilirsiniz. Son dönemde en çok rağbet gören tabloları parçalı olarak bilinen kanvas tablo modelleri oluşturmaktadır.

Kanvas Tablo Çeşitleri

Kanvas tablolar birbirinden farklı desenlere ve şekillere sahiptir. Genellikle manzara ve saat resimli olanlarının tercih edildiği kanvas tablolar salonlara oldukça farklı bir ambiyans kazandırmaktadır. Kanvas tablo çiçek desenli seçeneklerini evin her köşesinde kullanmanız mümkündür. Oturma odası, mutfak veya banyoda kullanacağınız çiçek desenli kanvas tablolar evinizi şımartmanıza yardımcı olacaktır. Kanvas tablo manzara resimleri de oldukça rağbet görmektedir. Deniz, martı, sonbahar, gemi, güneş gibi manzaraları yansıtan kanvas tablolar evlerde samimi bir ortamın yakalanmasına olanak sağlamaktadır. Oturma odanızın daha otantik görünmesini istiyorsanız, yanan mum veya ne olduğu belli olmayan, renklerin karışımıyla elde edilmiş kanvas tabloları kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ledli Kanvas Tablolar

Son zamanların en çok tercih edilen kanvas üzeri yağlı boya tablolarından biri de ledli kanvas tablolardır. Özellikle manzara tablolarına gerçekçi bir hava kazandırmak için ledli kanvas tablolar çokça tercih edilmektedir. Ledli kanvas tablolar sayesinde salonunuzda ışıkları yanan bir galata kulesi, evinizi ısıtan bir şömine, ışıl ışıl yanan mumlar veya karanlığı delercesine aydınlık bir köprü manzarasını görebilirsiniz. Kanvas tablo siyah beyaz seçenekleri de bulunmaktadır. Evinizin mobilyalarına en çok uyan kanvas tabloları seçerek evinizin şıklığını tamamlayabilirsiniz. İç mimari tutkunu, ev dekorasyonuna önem veren biriyseniz hiç zaman kaybetmeden çarpıcı görünümlere sahip yağlı boya kanvas tablolardan edinmenizi tavsiye ederiz.

FOTO GALERİ / Çarpıcı Görünümlere Sahip Kanvas Üzeri Yağlı Boya Tablolar

Genel Aksesuar ile alakalı makalelerimize BURADAN ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Çiçek Desenli Ahşap Tablolar başlıklı yazımızda ahşap duvar tabloları, ahşap tablo modelleri ve çiçek desenli ahşap tablolar hakkında bilgiler bulabilirsiniz.(Bu yazıya 3 kez oy verildi. Toplamda 5 puan üzerinden, 5,00 aldı.)
(Sizde Puan Vermek İster Misiniz?)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.