Ev mimarisinde genellikle salon ve ebeveyn odalarının büyük olmasına önem verilmekte; banyo, mutfak ve diğer odalara çok fazla alan bırakılmamaktadır. Bu yüzden banyolara sığdığı kadarıyla eşyalar konulmakta, banyolar özensizce tasarlanmaktadır. Ancak bir evin en önemli köşelerinden biri de banyolar olup güzel bir banyo dekorasyonu olmadıkça güzel bir ev oluşamamaktadır. Banyo dolapları eskiden yalnızca tek renk ve özellikle beyaz olarak tasarlanırken son zamanlarda rengarenk, birbirinden farklı tasarımlar meydana çıkmaya başlamıştır. Banyonuzda kalebodurlar ve fayanslar soğuk renklerdeyse sıcak renkli, bunlar sıcak renklerdeyse soğuk renkli banyo dolapları seçerek çarpıcı bir görüntü elde edebilirsiniz. 2017 modern banyo dolabı modelleri arasından eviniz genel atmosferi için en uygun banyo dolabını seçerek evinizi şımartabilirsiniz.

Modern Banyo Dolabı Modelleri

Modern banyo dolapları genellikle sade, fonksiyonel ve birden fazla amaca hizmet eden dolaplardır. Banyolar genellikle oldukça dağınık ve her şeyin her yerde olduğu yerlerdir. Banyo ve lavabonun birlikte olduğu evlerde bu durum bir hayli zorluk çıkarmakta, misafirlere karşı mahcubiyet yaşanmasına sebep olmaktadır. Modern banyo dolabı modelleri arasından bir tercih yaparak daha kullanışlı ve fonksiyonel bir banyoya sahip olabilir, eşyalarınızın daha düzenli ve toplu olmasını sağlayabilirsiniz. Beyaz banyo dolabı modelleri genellikle modern banyolarda pek tercih edilmemektedir. Bunun yerine daha renkli cıvıl cıvıl banyolara yer verilmektedir.

Flat Banyo Dolabı Modelleri

Flat banyo dolabı modelleri daha çok plazaları andıran görüntülere sahip dolaplardır. Kullanışlı ve fonksiyonel olan flat banyo dolabı modelleri sitelerde ve yeni inşa edilen apartmanlarda oldukça rağbet görmektedir. Dağınıklıktan hoşlanmıyor ve banyoda çok fazla eşyaya yer veriyorsanız flat banyo dolaplarına istediğiniz her şeyi sığdırabileceğiniz ve bu dolaplara bayılacağınızı söyleyebiliriz. Genellikle düz renklerin ve sadeliğin hakim olduğu flat banyo dolabı modern evlerde oldukça ilgi görmektedir. Banyo dolabınızı aynalar ve ışıklar ile süsleyerek evinizi şımartmanız ve konuklarınızın gözlerini kamaştırmanız da mümkündür. Evinizin genel atmosferinde modernlik ve spor görünüm hakimse flat banyo modelleri tam evinize göredir. Fonksiyonel özelliklere sahip flat banyo dolaplarını tercih ederek konforun tadını çıkarabilirsiniz.

Banyo Mobilya ile alakalı makalelerimize BURADAN ulaşabilirsiniz.


(Bu yazıya 2 kez oy verildi. Toplamda 5 puan üzerinden, 5,00 aldı.)
(Sizde Puan Vermek İster Misiniz?)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.