Bir evin dekorasyonu açısından salonlar büyük role sahiptir. Konuklar genellikle evin salonlarında ağırlanmakta, evin bu kısmına bakarak ev hakkında genel bir izlenim edinmektedir. Ev sahipleri de günün birçoğunu evin salon bölümünde geçirmekte, günün yorgunluğu salon da televizyon izleyerek ve kitap okuyarak atmaktadır. Bu sebeple salonlar ev için en önemli kısımları oluşturmaktadır. Salon dekorasyonunda şıklık kadar rahatlık ve doğallığa da önem veriyorsanız bohem salon dekorasyonları tam size göredir. Bohem ev dekorasyonları adeta bir sanat eseri niteliğindedir. Yaşanmışlık ruhuna ve estetik görünüme sahip olan bohem bir salon dekore ederek konuklarınızı evinize hayran bırakabilirsiniz. Bohem dekorasyon için ham, işlenmemiş ağaç kalaslarından elde edilmiş mobilyalar ve etnik desenlere sahip ev tekstil ürünleri tercih edebilirsiniz.

Bohem Salonlar İle Evinizi Şımartın

Bohem Salon dekorasyonu için tüylü bir koltuk şalı olmazsa olmazdır. Bunun yanı sıra etnik desenlere sahip bir koltuk takımı, ahşap ve eskimişlik kokan bir orta sehpa, birbirinden farklı etnik desenlere sahip çok sayıda kırlent ve güzel bir şömine bohem salonunuzu oldukça şık bir hale getirecektir. Bohem salonlarda genellikle eskimiş tahta parkeler önemli yere sahiptir. Bolca rengin hakim olduğu bohem salonlarda sadelik yerine karmaşanın ve kural tanımazlığın ruhunu yansıtabilirsiniz. Bohem salon modelleri arasından evinize en çok yakışacak mobilyaları seçerek evinizin geri kalanını tamamlamaya başlayabilirsiniz. Bohem dekorasyonlarda yaşanmışlık ve tarihi ruh ağır bastığından salonunuzda bolca çerçeveye ve eski fotoğraflara yer verebilir, karmaşa ile düzeni aynı anda yansıtabilirsiniz.

Bohem Salon Dekore Ederken Nelere Dikkat Edilmeli

Bohem salonlar kural tanımaz ruhların yansıması olarak görüldüğünden aslında hiçbir şeye dikkat etmemeli, kural tanımamaya özen göstermelisiniz. Karmaşanın ve bol eşyanın hakim olduğu bohem salon dekorasyon modelleri oldukça fazla sayıda dekoratif ürüne ve etnik desenlere sahiptir. Bohem salonunuzun bir duvarını farklı renge boyarken diğerini taş duvar veya farklı bir desen ve renge boyamanız mümkündür. Bohem dekorasyon yaparken olabildiğince yaşanmışlığı ön plana çıkarmaya ve içinizden gelen her şeye yer vermeye dikkat etmeli, başkaca hiçbir şeye yer vermemelisiniz.

Salon Dekorasyonu ile alakalı makalelerimize BURADAN ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Salon Duvar Dekorasyon Fikirleri başlıklı yazımızda duvar dekorasyon kağıdı, salon dekorasyonları ve salon duvarı hakkında bilgiler bulabilirsiniz.(Bu yazıya 1 kez oy verildi. Toplamda 5 puan üzerinden, 5,00 aldı.)
(Sizde Puan Vermek İster Misiniz?)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.