Dekorasyonlarda en beğenilen renklerden biri beyaz. Siz değerli okurlarımız için beyaz rengi dekorasyon alanında nasıl kullanabiliriz? Bunu cevaplayacağız. Bunun için 5 farklı bir yol ile örnekler sunacağız. Örneklerimiz deki çeşitlerin ne kadar naif ve güzel olduğunu göreceksinizdir. Asaletin ve özgürlüğü simgeleyen renklerden biri olan beyaz evimizde nasıl bir görüntüye sahip olduğunuz görmüş olacağız. Misafirlerinizin de hoşuna gideceğinden eminim bu konuda. Arkadaşlarınıza dekorasyon örneklerini göstererek fikir alış verişi yapabilirsiniz.

yeni beyaz salon dekorasyon modelleri

Gördüğünüz gibi beyaz salon dekorasyonu beyazı sade bir beyaz olarak algılamayın. Zevkinize göre farklı beyaz renk tonlamalarını kullanarak kendi Oturma odanız ve salonunuzu oluşturabilirsiniz. Koltuk takımının uyumu ile duvar renginin uyumunu görüyorsunuz dimi? Zemin rengindeki küçük farklılıkları da göz ardı etmemek lazım.

Mutfaklarımızdaki o iştah acıcı dekorasyon sizce nasıl? Şahane olduğu hakkında yorumların yapıldığını görür gibiyim. Mutfak dolabının ve mutfağın geniş yapısını kullanarak ferahlatıcı bir renk tonlamasını sizlere örnek olarak sunuyoruz. Farklı beyaz rengin tonlamalarını kullanarak farklılıklar da oluşturulur.

Beyaz renk ve krem renginin eşsiz uyuşması diyebiliriz. Beyaz renk çok hoş ve güzel olduğu kadar zorlukları da vardır. Nedir bu zorluklar? Beyaz temiz bir renk olduğu için üzerindeki en küçük lekeyi gösterir. Temizlik ve titizlik konusunda hassas davranmanızı önerebiliriz. Evin küçük misafirleri yaramazlık yapabilir.

Burada pembe duvar kâğıdı ve beyazın ne kadar uyuştuğunu görebiliyoruz. Bu örneğimizdeki dekorasyon bir prenses için hazırlanmıştır. Küçük prenseslerinizin beğenebileceği türden bir dekoratife sahip olduğunu görebilirsiniz.

Beyaz Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odasında her zaman beyaz renk önerimizi yapmaktayız. Bunun sebebi sabah kalktığınızda ferahlatıcı bir renk tonu ihtiyacınız olduğu için. Beyaz renk göklerdeki bulutlardan aklımızda kalan bir renk tonudur. Gökyüzü baharda ve yaz aylarında ferahlatıcı bir etki yaptığı için siz değerli okurlarımıza bu örneği sunmayı düşündük.

Beyaz renk için çeşitli örneklerimizi ve fikirlerimizi siz değerli okurlarımıza arz ettik. Bu örnekleri kullanarak veya kendi fikirlerinizi uygulayarak daha güzel kombinler ve daha ferah  görünüşü oluşturabilirsiniz.

Genel dekorasyon ile alakalı makalelerimize BURADAN ulaşabilirsiniz.


(Bu yazıya 5 kez oy verildi. Toplamda 5 puan üzerinden, 4,80 aldı.)
(Sizde Puan Vermek İster Misiniz?)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.