Oturma odaların evin atmosferini yansıtan en önemli bölümlerdir. Oturma odalarında bulunan koltukların üzerine çeşitli kırlentler yerleştirerek evinizin atmosferini değiştirebilir ve enerjisini arttırabilirsiniz. Koltukların üzerine konulan şal, kırlent gibi dekoratif ürünler oturma odalarının ambiyansını değiştirerek evin neşesini arttırmaktadır. Salonunuzda kırlent modellerine yer vererek odanızın havasını değiştirebilir, konuklarınızı evinize hayran bırakabilirsiniz. Dekor amaçlı kullanılan ev tekstil ürünlerinden kırlentler ayrı bir yere sahiptir. 2017 model kırlentler de genellikle çiçekli desenler hakimdir. Oturma odasındaki koltuklarınız soğuk renkteyse canlı renk, canlı renkteyse soğuk renk kırlentler seçerek evinizin muhteşem bir görüntüye kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Klasik, modern, spor, vintage gibi her çeşit tarza hitap eden kırlentler ile evinizi şımartabilirsiniz.

2017 Kırlent Modelleri

2017 Kırlent modelleri oldukça renkli ve çeşitlidir. Evinizin şıklığı kadar trend olmasına da önem veriyorsanız 2017 kırlent modellerini tercih etmelisiniz. Evinizin eşyaları daha eski görünümdeyse vintage yeni ve cıvıl cıvıl görünümdeyse modern kırlentler seçerek evinizin şıklığını arttırabilirsiniz. Özellikle hanımlar iç mimariye oldukça düşkündür. Mobilyalarının ve dekorasyonunun konukları tarafından beğenilmesini epey önemseyen hanımlar evini güzelleştirmek için çeşitli yöntemlere başvurmaktadır. Koltuk şalları ve kırlentleri de koltukları güzelleştirme yolları olarak gösterilebilir. Geyik temalı kırlent modelleri özellikle kış aylarında oldukça sıcak ve samimi bir ortam oluşturmakta, konuklarınızın kendilerini evlerinde gibi hissetmelerini sağlamaktadır. Kırlentleri belinizin arkasına koyarak aynı zamanda rahat oturmanızı da sağlayabilirsiniz.

Oturma Odası Kırlentleri

Kırlentler genellikle oturma odalarında kullanılmakta, koltuklara şıklık katmak amacıyla gelişigüzel yerleştirilmektedir. Oturma odası kırlentleri oldukça çeşitli olup odanızın genel atmosferiyle uyumlu kırlenti satın alarak güzel bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Kırlentleri dışarıdan satın alabileceğiniz gibi kendi emeğinizle de yapabilir, evinizde kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Kırlentler özellikle beyaz renkli veya tek renkten oluşan oturma gruplarına oldukça yakıştığından kırlent kullanımını seviyorsanız oturma grubunuzu sade seçmenizi öneririz. Böylece koltuklarınızdan sıkıldığınız zaman kırlentlerinizi değiştirebilir ve oturma gruplarınızın yeni bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Kırlent modelleri bir hayli fazla olduğundan sıkıldıkça kırlentinizi değiştirerek sık sık yenilik yapabilir ve benzersiz bir eve sahip olabilirsiniz,

Oturma Odası aksesuarları ile alakalı makalelerimize BURADAN ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Dekoratif Büyük Duvar Saatleri başlıklı yazımızda büyük boy duvar saatleri, büyük duvar saati modelleri ve büyük duvar saatleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.(Bu yazıya 2 kez oy verildi. Toplamda 5 puan üzerinden, 5,00 aldı.)
(Sizde Puan Vermek İster Misiniz?)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.