Yaz aylarının gelmesiyle birlikte balkon ve bahçeler dekore edilmeye başlandı. Balkon ve bahçeler yaz aylarında kurtarıcı yerlerdir. Misafirler genellikle buralarda ağırlanır, aile fertleri yemeklerini buralarda yer ve günün yorgunluğunu buralarda atar. Eviniz bahçeliyse çok şanslısınız. Güzel bir bahçe dekorasyonu yaparak cenneti ayaklarınızın altına getirebilir, evinizde harika vakitler geçirebilirsiniz. Bahçe dekorasyonları arasından bahçe alanınıza en uygun tasarımı seçerek bahçenizi dekore etmeye başlayabilirsiniz. Yaz aylarında ızgara, mangal yapmayı seviyorsanız bahçenizin bir kısmını da bu alan için ayırabilir, gerçek çimler döşeyerek konuklarınızı harika bir atmosfer eşliğinde ağırlayabilirsiniz. Bahçe dekorasyon tasarımızı şık bir koltuk takımı ile taçlandırabilir, bahçenizde eşsiz bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Şık Balkon Tasarımları

Bahçeniz yoksa balkonlarınızı da yaz aylarına uygun bir şekilde dekore ederek, sıcak yaz günlerinde balkonunuzda serinleyebilir, yemeklerinizi burada yiyerek, konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Güzel bir balkon dekorasyonu ile yaşam alanlarınızı zenginleştirebilir, harika sohbetlerin tadını çıkarabilirsiniz. Balkonlarda ışıklandırma çok önemlidir. Bu yüzden balkon tasarımlarınızda aydınlatmaya önem vermeli, gözü yoracak kadar aydınlık, uyku getirecek kadar loş olan aydınlatmaları kullanmaktan kaçınmanız gerekmektedir. Şık balkon tasarımı yapmak için balkon duvarlarınızı taş duvar olarak ördürebilir, balkonunuza otantik bir hava kazandırabilirsiniz. Balkonunuzda yeterli alana sahipseniz hamak veya salıncak da alarak balkonunuzu daha keyifli hale getirebilirsiniz. Balkon dekorasyonu yaz aylarında çok önemli olduğundan dekorasyon çalışmalarınıza şimdiden başlamanızı öneririz.

Eşsiz Bahçe Dekorasyonları

Yaz aylarının bahar kokusu esintilerini hissetmek için bahçeler birebirdir. Bahçeli bir eviniz barsa güzel bir bahçe dekorasyonu yaparak yaz aylarınızı şenlendirebilir, iş dönüşü güzel bir atmosfer eşliğinde stresinizi atabilirsiniz. Bahçelerde olmazsa olmazlar salıncak ve hamaklardır. Bahçenizin bir köşesine salıncak ve hamak koyarak daha keyifli hale getirebilirsiniz. Süs şelaleleri, dekoratif heykeller, büyük ağaçlar ve dev saksılar ise bahçe dekorasyonunu tamamlayacak alternatif parçalardır. Şık bahçe dekorasyonu yapmak istiyorsanız bahçe koltuklarınızı beyaz renkli seçmenizi öneririz. Bahçeler için aydınlatmalar da oldukça büyük öneme sahiptir. Yerden yükselen abajur şeklindeki aydınlatmalarla bahçenize amazon bir hava kazandırabilir, bahçenizde tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Bahçe Dekorasyonu ile alakalı makalelerimize BURADAN ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Modern Balkon Dekorasyon Önerileri başlıklı yazımızda balkon fikirleri, balkon önerileri ve yeni balkon tasarımları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.(Bu yazıya 1 kez oy verildi. Toplamda 5 puan üzerinden, 5,00 aldı.)
(Sizde Puan Vermek İster Misiniz?)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.